Машина за печатење сублимација /UNBOXING

Пристигна голема кутија од Шангај, а внатре има машина… Ајде да видиме како нашиот техничар ќе ја состави.Толку магија!И можете да го следите чекорот на нашиот техничар за инсталирање на машината за печатач за сублимација!

https://youtu.be/lER1a1SPe5s(Кликнете на врската за да ја видите)

微信截图_20220530083717

Ако ви се допаѓа нашата содржина, ве молиме претплатете се на нашиот канал, запишете ги вашите коментари и кажете ни палецот!Се гледаме следниот пат, момци!

Ако сте заинтересирани за дигитално печатење, тогаш ве молиме следете не, ние ќе продолжиме да ви ги пренесуваме најновите вести за дигиталното печатење.

Можете да не контактирате на е-пошта: joan@coloridoprinter.com; joancolorido@gmail.com

Можете да ни се јавите:(86) 574 8723 7913

Можете да не контактирате на M/WeChat/WhatsApp:(86) 13967852601