Makinë për transferimin e nxehtësisë për sublimimin e rulit

Tema e sotme lidhet me çështjet që duhen kushtuar vëmendje.Dhe ne do t'ju shfaqim përdorimin e panelit të funksionimit.

微信截图_20220527141929

Nëse jeni të interesuar për përmbajtjen tonë, ju lutemi abonohuni në kanalin tonë, shkruani komentet tuaja dhe na tregoni mirë!Shihemi herën tjetër, djema!Nëse jeni të interesuar përprintim dixhital, atëherë ju lutemi na ndiqni, ne do të vazhdojmë t'ju sjellim të rejat më të fundit të printimit dixhital.

Mund të na kontaktoni në email: joan@coloridoprinter.com; joancolorido@gmail.com

Mund të na telefononi:(86) 574 8723 7913

Mund të na kontaktoni në M/WeChat/WhatsApp:(86) 13967852601