Makinë për printer sublimimi /UNBOXING

Një kuti e madhe ka ardhur nga Shangai, dhe ka një makinë brenda… Le të shohim se si e monton tekniku ynë.Kaq magji!Dhe mund të ndiqni hapin e teknikut tonë për të instaluar makinën e printerit të sublimimit!

https://youtu.be/lER1a1SPe5s(Kliko lidhjen për ta parë)

微信截图_20220530083717

Nëse ju pëlqen përmbajtja jonë, ju lutemi abonohuni në kanalin tonë, shkruani komentet tuaja dhe na jepni një hap të madh!Shihemi herën tjetër, djema!

Nëse jeni të interesuar për printimin dixhital, atëherë ju lutemi na ndiqni, ne do të vazhdojmë t'ju sjellim të rejat më të fundit të printimit dixhital.

Mund të na kontaktoni në email: joan@coloridoprinter.com; joancolorido@gmail.com

Mund të na telefononi:(86) 574 8723 7913

Mund të na kontaktoni në M/WeChat/WhatsApp:(86) 13967852601