Printer UV me LED të Rrafshët me Printim të Formatit të Madh UV2513 - Haishu Colorido

Printer UV me LED të Rrafshët me Printim me Format të Mëdhenj UV2513

Përshkrim i shkurtër:


 • Aftësia e furnizimit: 50 njësi / muaj
 • Porti: Ningbo
 • Kushtet e pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Çmimi FOB: US $ 16800 ~ 28800
 • Detaje të Produktit

  Etiketat e produkteve

  Printer me shtrat të sheshtë UV

  Shtypja universale, e përshtatshme për çdo material, produktet e shtypura janë shumëngjyrëshe dhe të njohura për publikun.

  2513

   

   

  përshkrim i produktit

  Emrin Parametri
  Lloji i modelit UV2513
  Konfigurimi i hundës  Ricoh Gen5 1-8; Grykë industriale GH2220 6; grykë piezoelektrike japoneze epson 1-2
  Madhësia maksimale e printimit 2500 mm × 1300 mm
  Shpejtësia e printimit Ricoh: 4 grykë Prodhimi 10m2 / H Modeli me cilësi të lartë 8m2 / h
  Epson: 2 grykë Prodhimi 4m2 / H Modeli me cilësi të lartë 3.5m2 / h
  Materiali i printimit Lloji: Akrilik, panele alumini, dërrasa, pllaka, pllaka shkumë, pllaka metalike, qelqi, kartoni dhe sende të tjera të sheshta
  Lloji i bojës 4 Ngjyra (C 、 M 、 Y 、 K) 5 Ngjyra (C 、 M 、 Y 、 K 、 W) 6 Ngjyra (C 、 M 、 Y 、 K 、 W 、 V) ose (C 、 M 、 Y 、 K 、 LC 、 LM)
  Llamba UV Ricoh: LED-UV Dy: 1500W Jeta: 20000-30000 orë
  Epson: LED-UV Dy: 420W Jeta: 20000-30000 orë
  Rip softuer PhotoPrint Monteiro, Uitraprint; Microsoft windows2000 / xp / win7
  Tensioni i furnizimit me energji, fuqia AC220v, pret platformën më të madhe 1650w, LED - llamba UV, më e madhja 200-1500w e adsorbimit të vakumit
  Formati i imazhit TIFF, JPEG, POSTSCRIPT3, EPS, PDF etj
  Kontrolli i ngjyrave Në përputhje me standardin ICC kanë kurbën dhe funksionin e rregullimit të dendësisë.
  Rezolucioni i printimit 720 * 360dpi 720 * 720dpi 720 * 1080dpi 720 * 1440dpi 1440 * 1440dip
  Mjedisi operues Temperatura : 20-35 ℃ Lagështia : 40% -60%
  Vendosni bojën Bojë Ricoh dhe LED-UV, Bojë tretëse, bojë tekstili
  Madhësia e makinës 4050 × 2100 × 1260 mm 800 kg
  Madhësia e paketimit 4150 × 2200 × 1360 mm 1000Kg

   

  përshkrim i produktit

  1. isshtë i përshtatshëm për çdo material me pajtueshmëri të gjerë.

  2. Pa pllaka, shtypje të shpejtë dhe me kosto të ulët, mund të përdorni një larmi programesh dalëse për të mbështetur një larmi formatesh skedarësh.

  3. Të pajisur me softuer profesional për menaxhimin e ngjyrave, ju mund të ndryshoni ngjyrën në çdo kohë dhe kudo pa paguar tarifa shtesë.

  4. Përfundimi me një hap, pra shtypja dhe marrja, për të përmbushur nevojat e prodhimit të shpejtë të produkteve të gatshme.

  5. Printimi i një numri të madh njësish mund të përputhet me printimin e modelit, kursimin e kohës dhe kursimin e punës, imazhin me ngjyra të plota, të kompletuar në të njëjtën kohë, ngjyra progresive arrin plotësisht efektin e cilësisë së fotografisë, pozicionimin e saktë, shkallën zero të refuzimit.

  6. Duhen vetëm 30 minuta për të zotëruar dhe prodhuar produkte me cilësi të lartë pa aftësi profesionale. 8. Funksionimi i kompjuterit, pa varësi nga personeli, hapësirë ​​e madhe për azhurnim.

  Prezantimi i produktit

  251311

   

  UV 细节

   

  Fabrika jonë

  UV

  Ngarkimi i produktit

  UV

  Zbatimi i produktit

  UV

  Shtypjen mbështetëse

  DTG 纺织 打印机 _04

  Efekti i shtypjes

  DTG 纺织 打印机 _07

  Klienti im

  UV

   

  FAQ

  1. A është dorëzuar makineria në pjesë apo e plotë?

  It'sshtë makinë e përfunduar. E cila duhet të instalohet vetëm më pak pjesë rezervë. Për shembull koka shtypi

  2. Tensioni i makinës - Tensioni i furnizimit 110/220? (furnizimi me energji elektrike).

  printeri i çorapeve është 110 / 220v njëfazor 50hz fuqi 1000w. ngrohës 380v 3fazë 50hz. fuqia 15000w

  3. Kushtet mjedisore të punës (temperatura min / max).

  Temperatura 20 ~ 30C
  Lagështia 40% 60%

  4. Si duhet të hidhen bojërat e tepërta në mjedis?

  Teknologjia e shtypjes me bojë është shumë më e thjeshtë dhe më pak ndotje krahasuar me teknologjinë tradicionale të shtypjes. Kështu që kjo pyetje ink Bojëra e mbeturinave nuk mund të riciklohet .. boja e mbeturinave shumë varet nga koha e pastrimit të grykës. Më shumë pastrim. Më shumë bojë mbeturinash.

  5. Mbështetje për softuer / shofer. Versioni anglisht i disponueshëm?

  Po, softuerë të versionit anglisht. Programe ripërtypëse: Fotoprint (Pa paracaktuar), Wasatch, Neo stampa, Ergosoft (opsionale por ngarkesa shtesë) Drejtuesi i printimit: Colorido shofer i pazhvilluar.

   

   


 • I mëparshmi:
 • Tjetra:

 • Shkruaj mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni