Çorape të shtypura në shtyp të kyçit të këmbëve me shtypje me lartësi të shtypura me lartësi 3D - Haishu Colorido

Çorape printimi me foto të këmbëve të shtypura për burra me shumicë të shtypura në lartësim 3D

Përshkrim i shkurtër:


 • Çmimi FOB: 10-299 palë 3.15 $ 300-899 palë 2.89 $> = 900 palë 2.29 $
 • Përshtatja: Logo e personalizuar (Renditja minimale: 500 palë) Përshtatja grafike (Renditja minimale: 500 palë)
 • Porti: Ningbo
 • Kushtet e pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detaje të Produktit

  Etiketat e produkteve

  未 标题 -1 (1) _01 未 标题 -1 (1) -02 未 标题 -1 (1) _02 未 标题 -1 (1) _03 未 标题 -1 (1) _04 未 标题 -1 (1) _05


 • I mëparshmi:
 • Tjetra:

 • Shkruaj mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni