Машина за пренос на топлина со сублимација на ролери

Денешната тема е поврзана со работите на кои треба да се обрне внимание.И ние ќе ви ја прикажеме употребата на оперативниот панел.

微信截图_20220527141929

Ако сте заинтересирани за нашата содржина, ве молиме претплатете се на нашиот канал, запишете ги вашите коментари и кажете ни палец!Се гледаме следниот пат, момци!Доколку ве интересирадигитално печатење, тогаш ве молиме следете не, ние ќе продолжиме да ви ги пренесуваме најновите вести за дигиталното печатење.

Можете да не контактирате на е-пошта: joan@coloridoprinter.com; joancolorido@gmail.com

Можете да ни се јавите:(86) 574 8723 7913

Можете да не контактирате на M/WeChat/WhatsApp:(86) 13967852601