Si të bëni mirëmbajtje ditore të makinës së printimit të çorapeve?

Përshëndetje të gjithëve, unë jam Joan.Sot do të ndajmë me ju se si të bëjmë mirëmbajtjen e përditshme të printerit.

 

https://youtu.be/tbum-IameDY(Klikoni në lidhje)

 

微信截图_20220527100105

Siç e dini, grykat e makinës janë një komponent i shtrenjtë imakinë printimi dixhitalekështu që mirëmbajtja e përditshme për to është shumë thelbësore!Përveç kësaj, unë do t'ju jap edhe disa këshilla për mirëmbajtjen dhe përdorimin e përditshëm të makinës.Kështu që ju lutemi klikoni në video për të parë më shumë këshilla, dhe unë do t'ju ndihmoj, duke ju dhënë disa zgjidhje të dobishme!

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na lini mesazh dhe ne do të përpiqemi të përgjigjemi herën tjetër.Nëse jeni të interesuar për përmbajtjen tonë, ju lutemi abonohuni në kanalin tonë, shkruani komentet tuaja dhe na tregoni mirë!Shihemi heren tjeter!

Mund të na kontaktoni në email: joan@coloridoprinter.com; joancolorido@gmail.com

Mund të na telefononi:(86) 574 8723 7913

Mund të na kontaktoni në M/WeChat/WhatsApp:(86) 13967852601