Mirë se vini në Ningbo Colorido

Ningbo Haishu Colorido është e specializuar në ofrimin e zgjidhjeve të personalizuara të printimit me format të gjerë.Duke marrë parasysh nevojat e ndryshme të produkteve dhe dallimet e vendndodhjes së tregut, ne përpiqemi për zgjidhjet më të mira të personalizuara nga planifikimi dhe dizajni deri në instalimin e pajisjeve dhe mbështetjen teknike pas shitjes.Gama jonë e produkteve mbulon një sërë pajisjesh dixhitale printimi si makina për printim çorape, printer për sublimimin e ngjyrave, printer DTF, printer pëlhure, printer UV, etj., duke ofruar zgjidhje të përgjithshme të rrjedhës së punës për grafikë të markave, industri tekstile dhe veshje. Në Ningbo Haishu Colorido, inovacioni dhe shërbimi i përsosur janë drejtimi ynë kryesor dhe ndjekja e vazhdueshme.Gjithmonë ka qenë synimi ynë i qëndrueshëm që të ofrojmë mirëmbajtje gjatë gjithë jetës së pajisjeve dhe sigurim të cilësisë së lartë.

MAKINAT E REKOMANDUARA

Printeri i sublimimit me ngjyra 15 koka CO51915E

Numri i modelit.:

Printeri i sublimimit me ngjyra 15 koka CO51915E

Printeri Dye Sublimation 15 Heads CO51915E Printeri Dye Sublimation CO51915E përdor 15 koka printimi Epson I3200-A1, me shpejtësinë më të shpejtë të printimit prej 1kalimi 610 m²/h.Me shpejtësinë e tij të shpejtë të printimit...

Printeri i sublimimit me ngjyra 8 koka CO5268E

Numri i modelit.:

Printeri i sublimimit me ngjyra 8 koka CO5268E

Printeri Dye Sublimation 8 Heads CO5268E Printeri Colorido CO5268E për sublimim me ngjyra është i pajisur me 8 koka printimi Epson I3200-A1, sistem të përmirësuar të bojës dhe përdor versionin më të fundit të RIP sof...

Printeri i sublimimit me ngjyra me 4 koka CO5194E

Numri i modelit.:

Printeri i sublimimit me ngjyra me 4 koka CO5194E

Printeri i sublimimit me 4 koka CO5194E Printeri Colorido CO5194E për lartësimin e ngjyrave mund të arrijë 180 m²/h me shpejtësi të lartë, i cili është i përshtatshëm për nevojat e printimit të industrisë së tekstilit dhe të bojës...

Printer Dye-Sublimation 3 Heads CO5193E

Numri i modelit.:

Printer Dye-Sublimation 3 Heads CO5193E

Printeri me 3 koka Dye-Sublimation CO5193E Përdorni printerin e sublimimit termik COLORIDO CO5193E për të printuar flamuj të personalizuar, dhurata të personalizuara, gota, veshje dhe më shumë.Ky termik me performancë të lartë ...

Printer Dye-Sublimation 2 Heads CO1900

Numri i modelit.:

Printer Dye-Sublimation 2 Heads CO1900

2 Koka CO1900 Printeri i sublimimit me ngjyra CO1900 përdor dy hundë I3200-A1, të cilat mund të prodhojnë veshje dhe printime dekorative në sasi të mëdha.Makina mund të lihet pa mbikëqyrje, duke reduktuar...

Makinë profesionale për printer 3D me sublimim të letrës me madhësi rule me format të madh, printer me shtypje nxehtësie sublimim

Numri i modelit.:

Makinë profesionale për printer 3D me sublimim të letrës me madhësi rule me format të madh, printer me shtypje nxehtësie sublimim

Printer letre sublimimi CO-1802 Printer sublimation 1-Dizajn inteligjent me konfigurim të nivelit të lartë.2-Pjesë këmbimi superiore.3-Trupi i makines elegance.4-Shtypje letre sublimuese për ...

Printer sublimimi me format të madh me kokë printimi Epson 5113

Numri i modelit.:

Printer sublimimi me format të madh me kokë printimi Epson 5113

Printer Roll to Roll Përshkrimi i produktit Modeli Paper Sublimation Printer-X2 Tabela e kontrollit BYHX、HANSON Kornizë/trare/karrocë printeri e prodhuar nga alumini Lloji i hundës I3200 Lartësia e hundës 2,6 m...

Printer DTF 30 cm CO30

Printer DTF 30 cm CO30

Printeri DTF 30 cm CO30 Gjerësia e printimit CO30 është 30 cm.Ky printer DTF është i vogël dhe i qëndrueshëm, i përshtatshëm për fillestarët.Mund të transferohet në pambuk, poliestër, najlon dhe materiale të tjera....

Printer DTF 60 cm CO65-2

Printer DTF 60 cm CO65-2

Printeri 60 cm DTF CO65-2 Printeri DTF DTF Printeri CO65-2 është zgjidhja më e pjekur në tregun DTF tani.Boja e tij, filmi i transferimit të nxehtësisë dhe pluhuri i shkrirë i nxehtë janë të gjitha...

Printer DTF 60 cm C070-3

Printer DTF 60 cm C070-3

Printeri DTF 60 cm C070-3 Printeri DTF CO70-3 përdor 3 koka printimi të gjeneratës së re Epson I3200-A1, rimbështjellës automatik dhe furrë të pavarur.Kjo makinë është përmirësuar në mënyrë profesionale për të vazhduar...

Printer DTF 60 cm C070-4

Printer DTF 60 cm C070-4

Printeri DTF 60 cm C070-4 Printeri DTF CO70-4 përdor 4 koka printimi Epson I3200-A1, të cilat përmirësojnë shpejtësinë e printimit dhe efikasitetin e printimit.Ka një sistem të integruar të qarkullimit të bojës së bardhë për të parandaluar...

Printer DTF 60 cm CO70

Numri i modelit: CO-UV2030

Printer DTF 60 cm CO70

Printeri DTF 60 cm CO70 Direct To Film është vërtet një teknologji e mahnitshme.Ai i thotë lamtumirë përpunimit paraprak të kërkuar për printimin DTG dhe mund të printojë drejtpërdrejt në filmin e transferimit të nxehtësisë.Dhe...

Printer DTF 60 cm CO60

Numri i modelit: co60

Printer DTF 60 cm CO60

Printeri 60 cm DTF CO60 Printeri DTF 60 cm CO60 është një lloj i ri i pajisjes së printimit dixhital.Ky printer mund të nxjerrë imazhe me cilësi të lartë dhe është i përshtatshëm për një sërë materialesh si p.sh.

Printer DTF

Printer DTF

Çfarë është printeri DTF?Printerë DTF, printoni më shpejt dhe shpërndani Inovacioni bëhet i vërtetë Dërgoni printerin tuaj lnouiry Tani DTF.Nga konstruksioni i emrit mund të dimë se është Dir...

Printer filmi DTF

Printer filmi DTF

COFL-65 Universal T-shirt DTF Makinë printimi Ngrohës Transferim Printer filmi PET Makinë pluhuri tundës

COFL-65 Universal T-shirt DTF Makinë printimi Ngrohës Transferim Printer filmi PET Makinë pluhuri tundës

SPECIFIKIMET E PRODUKTIT PRINTER DTF Lloji: Printer Inkjet, Printer DTF Gjendja: Industritë e reja të aplikueshme: Dyqane rrobash, Fabrika e Prodhimit, Shitja me pakicë, Dyqane Printimesh, Reklamat...

Makinë printimi dixhitale me shpejtësi të lartë CO-2016-i3200

Makinë printimi dixhitale me shpejtësi të lartë CO-2016-i3200

Makina e printimit dixhital me shpejtësi të lartë CO-2016-i3200 Printimi dixhital përdor injeksion të drejtpërdrejtë për të printuar direkt në pëlhura.Ndryshe nga proceset tradicionale që kërkojnë prodhimin e pjatave, ai ka të shpejtë ...

CO-2016-G6

CO-2016-G6

CO-2016-G6 Printimi i drejtpërdrejtë dixhital është një lloj i ri teknologjie printimi që mund të printojë bojë direkt në pëlhura tekstili.Përdorimi i injektimit direkt dixhital është më i thjeshtë dhe më i përshtatshëm, dhe ...

PRINTER LOKACIONI CO-2008Z/CO-2008GZ

PRINTER LOKACIONI CO-2008Z/CO-2008GZ

PRINTER LOKACIONI CO-2008Z/CO-2008GZ Printeri i vendndodhjes përdoret kryesisht për printim në pëlhura qëndisjeje, jacquard, rrjetë dhe pëlhura të tjera.Printeri i vendndodhjes është i pajisur me 8 Epson I320...

Makinë printimi dixhital me rrip dixhital tekstili 1,8 m Plotter

Makinë printimi dixhital me rrip dixhital tekstili 1,8 m Plotter

Printer dixhital tekstili CO03-Printer dixhital me rripa tekstili me kokë printimi me katër epson dx5 (1) I përshtatshëm për një shumëllojshmëri prodhimesh të vogla.(2) Të ushqyerit me material, f...

Lloji i rripit Industrial printer dixhital tekstili Printim direkt për pëlhura

Lloji i rripit Industrial printer dixhital tekstili Printim direkt për pëlhura

Printer dixhital tekstili PRINTER DIGJITAL RIPI TEKSTILI 32 copë STARFIRE 1024 (1) Grykë printimi të shkallës industriale me shpejtësi të lartë SG1024, për të përmbushur më mirë industrinë...

Printer me shtrat të sheshtë UV me format të madh për të gjitha objektet e sheshta

Printer me shtrat të sheshtë UV me format të madh për të gjitha objektet e sheshta

Printeri i sheshtë UV Përshkrimi i produktit Modeli UV2030(Epson) UV2030(Ricoh) Lloji i hundës Epson 18600(3,5PL) Ricoh G5 Numri i grykave 1-2 copë 3-10 copë Madhësia e printimit 20...

2513 Printer shumëfunksional industrial UV me shtrat të sheshtë Çmimi Printer LED A3 Lëkurë UV

2513 Printer shumëfunksional industrial UV me shtrat të sheshtë Çmimi Printer LED A3 Lëkurë UV

Llambë UV multifunksionale industriale me cilësi të lartë për printerin uv me fokus printer

Llambë UV multifunksionale industriale me cilësi të lartë për printerin uv me fokus printer

Printer UV LED me shtrat të sheshtë për printim me format të madh UV2513

Printer UV LED me shtrat të sheshtë për printim me format të madh UV2513

Përshkrimi i Specifikave Teknike Modelet Materiali dhe Kërkesa e Aplikimit Përshkrimi i Printer UV Flat Bed Printim universal, i përshtatshëm për çdo material, produktet e printuara janë shumëngjyrëshe dhe të njohura me...

Printer UV qelqi akrilik qeramik 3D me cilësi të lartë

Printer UV qelqi akrilik qeramik 3D me cilësi të lartë

Printer UV Flat Bed Printim universal, i përshtatshëm për çdo material, produktet e printuara janë shumëngjyrëshe dhe të njohura për publikun.Përshkrimi i produktit Emri Parametri i modelit Lloji...

Makinë për printim të pllakave qeramike me printer dixhital me shtrat të sheshtë UV

Makinë për printim të pllakave qeramike me printer dixhital me shtrat të sheshtë UV

Printer UV Flat Bed Ky printer është i përshtatshëm për çdo material me meritën e printimit universal. Produktet e tij të printuara janë shumëngjyrëshe, të cilat gëzojnë popullaritet të lartë në mesin e pudlicëve.Përshkrimi i produktit...

PRODHIM SAKTËS • Ndjekje e shkëlqyer

Ne përpiqemi për pajtueshmëri të përsosur midis softuerit të printimit dhe printerëve, gjejmë dhe zgjidhim problemet në procesin e prodhimit, përmirësojmë vazhdimisht printerin tonë dixhital.

Me konceptin e vazhdueshëm të inovacionit, Colorido është zgjeruar me sukses në më shumë se 50 vende, duke krijuar kështu një rrjet solid marketingu në tregun ndërkombëtar për të ofruar zgjidhje të printimit dixhital.

Colorido ofron një gamë të gjerë pajisjesh printimi dhe lloje të ndryshme bojesh për aplikime të shumta.Për më tepër, ne ofrojmë gjithashtu media të shkruara me cilësi më të lartë për t'u siguruar që klientët të marrin rezultatet më të mira.