Што прави Колоридо? Што можат да добијат клиентите од нас?

Што да избереме нас?

Обезбедуваме разновидни решенија за дигитално печатење, вклучително и машини за пред-третман и после-третман.Нашата главна задача е да им помогнеме на нашите гости да станат експерти за печатење, а нашата улога е да ги водиме и да им помогнеме на гостите да растат.Ако сте заинтересирани за дигитално печатење, тогаш ве молиме следете не, ние ќе продолжиме да ви ги пренесуваме најновите вести за дигиталното печатење.

Достапна е бесплатна онлајн понуда за одржување или инсталација на машината Гаранција за машина за 1 година (системот за мастило без гаранција)

Колоридо е основан во 2015 година со 7-годишно искуство во дигитално печатење и комплетен технички и тим по продажбата.

Ние обезбедуваме ФОБ Шангај, по море/воздух/воз.Со долгорочни кооперативни шпедитери, можеме да обезбедиме услуга од врата до врата.

Услуга повеќе од 500+ клиенти во светот

Извоз во 30+ земји

Услужи над 500 клиенти

Се продаваат над 1000 машини

Колоридо инсистира на ставот да се однесува добро пред да направи нешто, придржувајќи се до трите принципи „на прво чесноста, на прво место клиентот и активно претпријатие“, обезбедувајќи висококвалитетни и ефикасни производи и услуги за пријателите од сите индустрии.Топло добредојде на сите вас да ја посетите нашата фабрика!

Ако сте заинтересирани за нашата содржина, ве молиме претплатете се на нашиот канал, запишете ги вашите коментари и кажете ни палец!Се гледаме следниот пат, момци!

Можете да не контактирате на е-пошта: joan@coloridoprinter.com; joancolorido@gmail.com

Можете да ни се јавите:(86) 574 8723 7913

Можете да не контактирате на M/WeChat/WhatsApp:(86) 13967852601