Ајде да видиме повеќе детали за нашата машина!

https://youtu.be/aAOAkuE_wkk(Кликнете на врската за да ја видите)

微信截图_20220604205014

Ако ви се допаѓа нашата содржина, ве молиме претплатете се на нашиот канал, запишете ги вашите коментари и кажете ни палецот!Се гледаме следниот пат, момци!

Ако сте заинтересирани за дигитално печатење, тогаш ве молиме следете не, ние ќе продолжиме да ви ги пренесуваме најновите вести за дигиталното печатење.

Со нетрпение ја очекуваме вашата интеракција со нас!

微信截图_20220604205054

Можете да не контактирате на е-пошта: joan@coloridoprinter.com; joancolorido@gmail.com

Можете да ни се јавите:(86) 574 8723 7913

Можете да не контактирате на M/WeChat/WhatsApp:(86) 13967852601