Le të shohim më shumë detaje të makinës sonë!

https://youtu.be/aAOAkuE_wkk(Klikoni lidhjen për të parë)

微信截图_20220604205014

Nëse ju pëlqen përmbajtja jonë, ju lutemi abonohuni në kanalin tonë, shkruani komentet tuaja dhe na jepni një hap të madh!Shihemi herën tjetër, djema!

Nëse jeni të interesuar për printimin dixhital, atëherë ju lutemi na ndiqni, ne do të vazhdojmë t'ju sjellim të rejat më të fundit të printimit dixhital.

Ne mezi presim ndërveprimin tuaj me ne!

微信截图_20220604205054

Mund të na kontaktoni në email: joan@coloridoprinter.com; joancolorido@gmail.com

Mund të na telefononi:(86) 574 8723 7913

Mund të na kontaktoni në M/WeChat/WhatsApp:(86) 13967852601